Інструкція

Приготування робочого розчину

Робочий розчин готується безпосередньо перед застосуванням, розвести необхідну кількість препарату в воді кімнатної температури (18-25 C) рівномірно помішуючи 5 хвилин, з розрахунком: 25 мл на 1 л води (Prolonged) та 10 мл на 1л води (Express).

Запах

Концентрат Insect control Prolonged має характерний запах. Після обробки в процесі висихання робочого розчину запах вивітрюється.
Insect control Express не має запаху

Обрабка

Обробку проводять в місцях виявлення та локалізації комах за допомогою зрошувальної апаратури, на 1 м / кв.м використовувати 50-100 мл. розчину, в залежності від кількості комах. Обробку проводять при відкритих вікнах, кватирках або двері. Розчин розпорошується тільки на поверхні, забороняється розпорошувати розчин в повітря. Норма витрати 50-100 мл / м2 в залежності від кількості комах. Після проведення обробки приміщення провітрювати протягом 6 годин

Знищення тарганів

Для знищення тарганів обробляють скупчення комах, а також щілини уздовж плінтусів і за дверними коробками, каналізаційні труби, ділянки навколо раковин, задню сторону меблів і інших предметів обстановки, підлогу і стіни за плитою і холодильником і ін. можливі місцезнаходження.
Обробку проводять одночасно у всіх приміщеннях, де виявлені таргани. Загиблих і паралізованих комах слід систематично змітати і знищувати (спалювати, спускати в каналізацію, викидати в смітник).

Знищення постільних клопів

Для знищення постільних клопів обробляють скупчення комах, а також щілини в стінах, підлозі та меблях, ділянки за плінтусами, підвіконня, зворотна сторона картин, килимів, місця відходження шпалер. М'які меблі (дивани, крісла, стільці) ретельно зрошують по швах, складках, краях обшивки. Постільні приналежності не обробляють!

Знищення бліх

Знищення бліх проводять в підвальних приміщеннях, по попередньо можливості очищених від сміття, ретельно зрошуючи підлогу засобом з урахуванням норми його витрати. У житлових приміщеннях обробку слід проводити за аналогією обробки від клопів, тільки на висоту 120 см від підлоги

Знищення кожеїдів

Для знищення кожеїдів обробляють внутрішню поверхню вбудованих шаф, полки, щілини в підлозі, плінтуса, зворотна сторона килимів.

Знищення мурашок

Для боротьби з робочими особинами мурах, що мешкають в приміщеннях або часто проникають в них ззовні, засобом обробляють місця скупчення і пересування (доріжки) цих комах.

Знищення літаючих комах (мух, комарів, москітів, метеликів молі, ОС)

Для знищення літаючих синантропних комах (мух, комарів, москітів, ос) обробити місця посадки комах - сітки, рами, косяки дверей, краю сміттєвих контейнерів.
Для знищення метеликів молі в шафах наносити розчин всередину меблів. Одяг не обробляти! Після обробки провітрювати приміщення протягом 6 годин, потім вікна закрити сіткою.

Заходи безпеки

Не розпиляти в повітря.
Обробку приміщень слід проводити за відсутності людей, домашніх тварин, птахів, риб.
Продукти, дитячі іграшки і посуд перед обробкою слід видалити з приміщення або ретельно вкрити.
Особи, які проводять дезінсекцію повинні користуватися індивідуальними засобами захисту.