Про засіб


Знищення комах сьогодні стає набагато простіше і ефективніше завдяки використанню принципово нового мікрокапсульовані препарату Insect control. Дана суспензія обладає по справжньому ударним дією, в її склад входять такі компоненти як: ;

1. Хлорпирифос;
2. циперметрин;
3. тетраметрін.

В комплексі ефективність їх впливу значно підвищується, в тому числі завдяки особливій формі мікрокапсул, розмір яких складає від 5 до 80 мікрон. Такі частинки з легкістю чіпляються до лапок будь-якого комахи, яке стосується попередньо обробленої препаратом поверхні. Через якийсь час після контакту з Insect control паразит гине, одночасно заражаючи інші особини. Розмір капсул ідеально підібраний для того, щоб повністю охопити кінцівки тарганів, бліх, клопів і інших шкідників, які при цьому не відчувають якогось дискомфорту.

Використання Insect control дозволяє позбутися від всієї популяції комах досить оперативно, традиційно на це потрібно від трьох днів до трьох тижнів, що залежить тільки від стійкості конкретного виду паразитів. Insect control спеціальний склад, повністю підготовлений до застосування і визнаний однією з найсучасніших і ефективних форм професійних засобів для боротьби зі шкідниками, що сусідять з людиною і заважають його комфортному проживанню. Одного флакона мікрокапсульовані препарату достатньо для того, щоб обробити 80 м? простору.

До випуску даного засобу виробник ставиться з усією серйозністю, проводячи всі необхідні дослідження і тести, які підтверджують універсальність засібу, однаково ефективно застосовується для будинку, квартири або будь-яких інших приміщень. Досить просто розвести Insect control водою, дотримуючись інструкції і розпорошити отриманий склад в місцях проживання комах. Через деякий час вода випаровується, а мікрокапсули залишаються на тому ж місці.

Insect control засіб від клопів


В якості основного діючого засобу складу мікрокапсульовані засібу від клопів Insect control виступає хлорпирифос, який вважається одним з найефективніших серед інсектицидів, здатних забезпечити смертельне вплив клопам і іншим комахам. Дана речовина надає прямий вплив на ЦНС, унеможливлюючи такі функції, як харчування і розмноження паразитів, а також блокуючи можливість передавати електричні імпульси, що призводить до поступового вимирання всієї популяції.

Активні компоненти, укладені в мікрокапсули, діють поступово, у міру вивільнення, а тетраметрін виробляє максимально згубний ефект на комаха вже через добу після першої обробки поверхонь.

Безпосередньо після нанесення препарату, діючі речовини вражають дихальні шляхи комахи, після чого проникають крізь хітиновий покрив і транспортуються між окремими особинами, від заражених до здорових, що полегшується завдяки мікрокапсульовані формі. Як індикатор виступає специфічний запах основної речовини, який спонукає комах до переміщення по всьому приміщенню. Поступово серед всієї популяції починає спостерігатися підвищена активність, вони вибираються зі своїх укриттів і ще більше заражаються інсектицидом.

Досить забезпечити якісну обробку для того, щоб протягом трьох тижнів вимерла вся популяція паразитів, включаючи їх личинки. В особливо складних випадках для досягнення стовідсоткового ефекту може знадобитися додаткова обробка, однак такий результат вважається дуже рідкісним завдяки пролонгованим дії мікрокапсул, розкриття яких здійснюється ще впродовж декількох місяців після первісної обробки.

Insect control засіб від тарганів


Аналогічне вплив надає засіб від тарганів Insect control і на тарганів, проте в даному випадку для виготовлення мікрокапсул використовується органічна речовина, що приваблює комах, які додатково поїдають отруту, забезпечуючи більш активне проникнення діючої речовини в організм, забезпечуючи тим самим смертельне вплив з усіх боків.

Insect control на сьогоднішній день є одним з найбільш ефективних засобів для боротьби з тарганами навіть серед фахівців, які безпосередньо працюють в напрямку дезінсекції. Належний результат при його використанні досягається в 100% випадків після однієї обробки.

Insect control засіб від бліх


Insect control успішно застосовується і як засіб від бліх, діючи на таких комах аналогічно клопам. Єдина відмінність полягає в тому, що нанесення на поверхню в цьому випадку здійснюється на висоті 120 см від рівня підлоги. Правильно виконана обробка за допомогою Insect control дозволяє позбутися від бліх набагато швидше, ніж від інших комах, проте фахівці все-таки рекомендують не змивати нанесений склад протягом трьох тижнів для досягнення і закріплення належного ефекту.