Про нас


Наша молода компанія Chemical Plant lab. заснована в 2016 році, проте всі наші співробітники мають величезний досвід у всіх сферах діяльності в яких ми досягаємо успіху.

Наша лабораторія займається інноваційними розробками в області хімічного захисту від комах.
До складу нашої команди входять вчені з Німеччини, США, України та Китаю.
Ми займаємося не тільки розробкою, виробництвом і реалізацією засобів від комах, а й безкоштовно консультуємо всіх своїх клієнтів як правильно проводити обробку.

Наша головна мета - це здоров'я населення, а також всіляка допомога в боротьбі з шкідливими комахами, адже саме вони є рознощиками величезної кількості вірусів, інфекцій і небезпечних захворювань.

Для професійних дезінсекторів: Ми абсолютно безкоштовно розповімо і пояснимо як правильно боротися з клопами, тарганами, блохами і іншими комахами, так щоб ваші обробки були ефективними і давали позитивний результат.

Для населення: Ми проведемо безкоштовну консультацію і розповімо які заходи потрібно вжити для ефективної обробки, який повинен бути порядок дій при боротьбі з різними видами комах.

Всі наші розробки пройшли лабораторні дослідження, експертизи та практичні випробування, ефективність роботи наших засобів 100%, що підтверджено не тільки лабораторними і практичними випробуваннями, а й відгуками та подяками наших клієнтів.

Наші розробки:

Insect control (Prolonged) - це мікрокапсульований засіб від клопів, засіб від тарганів, засіб від бліх, мурашок, мошок, мух, ос, шершнів, павуків, мокриць, і інших видів комах. Він має запах, але не псує меблі, шпалери і не залишає слідів після висихання робочого розчину. Він відноситься до мінімального 4 класу токсичності (малонебезпечні речовини) і при правильному застосуванні абсолютно безпечно для людей і домашніх тварин.

Insect control (Express) - це мікрокапсульований засіб від усіх видів тарганів і мурашок, він не має запаху при обробці і не залишає слідів після висихання робочого розчину. А також в своєму складі він містить аттрактант, який привертає тарганів і мурашок, що допомагає швидше справлятися з поставленими завданнями.
Він також відноситься до мінімального 4 класу токсичності (малонебезпечні речовини) і при правильному застосуванні абсолютно безпечно для людей і домашніх тварин.

Всі наші засоби є професійними засобами боротьби з комахами, вони дозволені для використання населенням в побуті, а також на виробничих, харчових об'єктах, магазинах, підсобних приміщеннях, складах і інших видах об'єктів.